Os 28414 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.06 | ||||
Horky u Tábora | x | 17.15 | 17.15 | ||
Slapy | 17.18 | 17.19 | |||
Libějice | x | 17.21 | 17.21 | ||
Malšice | 17.26 | 17.27 | |||
Čenkov u Malšic | x | 17.29 | 17.29 | ||
Třebelice | x | 17.31 | 17.31 | ||
Všechlapy | x | 17.33 | 17.33 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 17.36 | 17.36 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 17.40 | 17.41 | |||
Bežerovice | x | 17.46 | 17.46 | ||
Bechyně zastávka | x | 17.50 | 17.50 | ||
Bechyně | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci