Os 27902 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 5.40 | ||||
Třebčice | x | 5.43 | 5.43 | ||
Želvice | x | 5.46 | 5.46 | ||
Kotouň | x | 5.50 | 5.50 | ||
Životice | x | 5.54 | 5.54 | ||
Kasejovice | 6.00 | 6.03 | |||
Hradiště u Blatné | x | 6.06 | 6.06 | ||
Lnáře | 6.09 | 6.10 | |||
Tchořovice | x | 6.12 | 6.12 | ||
Blatná | 6.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci