Os 27889 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mirošov město | 21.56 | ||||
Mirošov | 21.57 | 22.08 | |||
Hrádek u Rokycan | x | 22.11 | 22.11 | ||
Nová Huť | x | 22.13 | 22.13 | ||
Kamenný Újezd u Rokycan | x | 22.15 | 22.15 | ||
Rokycany předměstí | x | 22.18 | 22.18 | ||
Rokycany | 22.22 | 22.48 | |||
Klabava | x | 22.52 | 22.52 | ||
Ejpovice | x | 22.55 | 22.55 | ||
Dýšina-Horomyslice | x | 22.58 | 22.58 | ||
Chrást u Plzně | 23.00 | 23.01 | |||
Plzeň-Doubravka | 23.09 | 23.10 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 23.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci