Os 2775 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Velká nad Veličkou | 17.23 | ||||
Javorník nad Veličkou zastávka | 17.26 | 17.26 | |||
Vrbovce | 17.31 | 17.32 | |||
Myjava | 17.44 | 17.52 | |||
Poriadie | 17.59 | 18.02 | |||
Paprad | 18.07 | 18.08 | |||
Stará Turá | 18.13 | 18.14 | |||
Vaďovce | 18.20 | 18.21 | |||
Hrachovište | 18.23 | 18.24 | |||
Višňové | 18.27 | 18.28 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 18.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci