Os 27720 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 22.47 | ||||
Běleč | x | 22.52 | 22.52 | ||
Liteň | 22.56 | 22.59 | |||
Skuhrov pod Brdy | x | 23.03 | 23.03 | ||
Nesvačily | x | 23.06 | 23.06 | ||
Všeradice | x | 23.09 | 23.09 | ||
Vižina | x | 23.11 | 23.11 | ||
Osov | x | 23.15 | 23.15 | ||
Hostomice pod Brdy | 23.18 | 23.20 | |||
Radouš | x | 23.23 | 23.23 | ||
Neumětely | x | 23.26 | 23.26 | ||
Lochovice | 23.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci