Os 27714 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 16.17 | ||||
Běleč | x | 16.22 | 16.22 | ||
Liteň | 16.26 | 16.29 | |||
Skuhrov pod Brdy | x | 16.33 | 16.33 | ||
Nesvačily | x | 16.36 | 16.36 | ||
Všeradice | x | 16.39 | 16.39 | ||
Vižina | x | 16.41 | 16.41 | ||
Osov | x | 16.45 | 16.45 | ||
Hostomice pod Brdy | 16.48 | 16.50 | |||
Radouš | x | 16.53 | 16.53 | ||
Neumětely | x | 16.56 | 16.56 | ||
Lochovice | 17.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci