Os 27712 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 14.06 | 14.17 | |||
Běleč | x | 14.22 | 14.22 | ||
Liteň | 14.26 | 14.29 | |||
Skuhrov pod Brdy | x | 14.33 | 14.33 | ||
Nesvačily | x | 14.36 | 14.36 | ||
Všeradice | x | 14.39 | 14.39 | ||
Vižina | x | 14.41 | 14.41 | ||
Osov | x | 14.45 | 14.45 | ||
Hostomice pod Brdy | 14.48 | 14.50 | |||
Radouš | x | 14.53 | 14.53 | ||
Neumětely | x | 14.56 | 14.56 | ||
Lochovice | 15.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci