Vlak 26807 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 18.05 | ||||
Mikulov-Nové Město | x | 18.09 | 18.09 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 18.16 | 18.16 | ||
Dubí | 18.24 | 18.30 | |||
Střelná v Krušných horách | x | 18.37 | 18.37 | ||
Hrob | 18.40 | 18.40 | |||
Horní Háj | x | 18.44 | 18.44 | ||
Osek město | 18.47 | 18.49 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 18.54 | 18.54 | ||
Louka u Litvínova | 18.56 | 18.57 | |||
Litvínov město | x | 18.59 | 18.59 | ||
Most | 19.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster