Vlak 26802 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 9.57 | ||||
Litvínov město | 10.10 | 10.10 | |||
Louka u Litvínova | 10.12 | 10.13 | |||
Lom u Mostu zastávka | 10.15 | 10.15 | |||
Osek město | 10.21 | 10.21 | |||
Horní Háj | 10.25 | 10.25 | |||
Hrob | 10.29 | 10.29 | |||
Střelná v Krušných horách | 10.33 | 10.33 | |||
Dubí | 10.41 | 10.47 | |||
Mikulov v Krušných horách | 10.55 | 10.55 | |||
Mikulov-Nové Město | 11.02 | 11.02 | |||
Moldava v Krušných horách | 11.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster