Os 25909 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 9.11 | ||||
Chýně jih | x | 9.14 | 9.14 | ||
Chýně | x | 9.15 | 9.15 | ||
Hostivice-Litovice | x | 9.17 | 9.17 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 9.19 | 9.19 | ||
Hostivice | 9.23 | 9.31 | |||
Hostivice-Sadová | x | 9.33 | 9.33 | ||
Praha-Zličín | 9.36 | 9.37 | |||
Praha-Stodůlky | x | 9.41 | 9.41 | ||
Praha-Cibulka | x | 9.43 | 9.43 | ||
Praha-Waltrovka | x | 9.46 | 9.46 | ||
Praha-Žvahov | x | 9.50 | 9.50 | ||
Pha-Smíchov spol.n. | 9.56 | 10.04 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci