Os 25908 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.54 | ||||
Pha-Smíchov spol.n. | 9.00 | 9.00 | |||
Praha-Žvahov | x | 9.05 | 9.05 | ||
Praha-Waltrovka | x | 9.09 | 9.09 | ||
Praha-Cibulka | x | 9.12 | 9.12 | ||
Praha-Stodůlky | x | 9.14 | 9.14 | ||
Praha-Zličín | 9.19 | 9.19 | |||
Hostivice-Sadová | x | 9.23 | 9.23 | ||
Hostivice | 9.26 | 9.32 | |||
Hostivice-U hřbitova | x | 9.35 | 9.35 | ||
Hostivice-Litovice | x | 9.38 | 9.38 | ||
Chýně | x | 9.40 | 9.40 | ||
Chýně jih | x | 9.42 | 9.42 | ||
Rudná u Prahy | 9.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci