Os 25900 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.51 | 5.13 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 5.19 | 5.24 | |||
Praha-Žvahov | x | 5.29 | 5.29 | ||
Praha-Waltrovka | x | 5.33 | 5.33 | ||
Praha-Cibulka | x | 5.36 | 5.36 | ||
Praha-Stodůlky | x | 5.38 | 5.38 | ||
Praha-Zličín | 5.43 | 5.43 | |||
Hostivice-Sadová | x | 5.47 | 5.47 | ||
Hostivice | 5.50 | 5.58 | |||
Hostivice-U hřbitova | x | 6.02 | 6.02 | ||
Hostivice-Litovice | x | 6.04 | 6.04 | ||
Chýně | x | 6.07 | 6.07 | ||
Chýně jih | x | 6.08 | 6.08 | ||
Rudná u Prahy | 6.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci