EC 259 „Kopernikus“ | |
Řazení vlaku: 193 + Ampz143 + WRmz815 + 3xBmz245 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Leipzig Hbf | 5.55 | ||||
Riesa | 6.30 | 6.32 | |||
Dresden-Neustadt | 6.59 | 7.01 | |||
Dresden Hbf | 7.06 | 7.08 | |||
Bad Schandau | 7.36 | 7.37 | |||
Děčín hlavní nádraží | 7.53 | 7.58 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.13 | 8.16 | |||
Praha-Holešovice | 9.14 | 9.15 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.24 | 9.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci