Os 2541 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.05 | ||||
Praha-Vršovice | 13.09 | 13.10 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 13.14 | 13.14 | |||
Praha-Hostivař | 13.19 | 13.20 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 13.22 | 13.22 | |||
Praha-Uhříněves | 13.25 | 13.26 | |||
Praha-Kolovraty | 13.29 | 13.29 | |||
Říčany | 13.32 | 13.33 | |||
Světice | 13.36 | 13.36 | |||
Strančice | 13.40 | 13.41 | |||
Mnichovice | 13.44 | 13.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 13.47 | 13.47 | |||
Senohraby | 13.49 | 13.50 | |||
Čtyřkoly | 13.53 | 13.53 | |||
Pyšely | 13.55 | 13.55 | |||
Čerčany | 13.58 | 13.59 | |||
Mrač | 14.01 | 14.01 | |||
Benešov u Prahy | 14.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci