Os 2540 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 13.22 | ||||
Mrač | 13.27 | 13.27 | |||
Čerčany | 13.30 | 13.30 | |||
Pyšely | 13.32 | 13.32 | |||
Čtyřkoly | 13.35 | 13.35 | |||
Senohraby | 13.38 | 13.39 | |||
Mirošovice u Prahy | 13.41 | 13.41 | |||
Mnichovice | 13.44 | 13.44 | |||
Strančice | 13.47 | 13.48 | |||
Světice | 13.51 | 13.51 | |||
Říčany | 13.54 | 13.55 | |||
Praha-Kolovraty | 13.58 | 13.58 | |||
Praha-Uhříněves | 14.01 | 14.02 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Hostivař | 14.07 | 14.07 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 14.11 | 14.11 | |||
Praha-Vršovice | 14.17 | 14.18 | |||
Praha hlavní nádraží | 14.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci