Os 2533 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.05 | ||||
Praha-Vršovice | 11.09 | 11.10 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 11.14 | 11.14 | |||
Praha-Hostivař | 11.19 | 11.20 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 11.22 | 11.22 | |||
Praha-Uhříněves | 11.25 | 11.26 | |||
Praha-Kolovraty | 11.29 | 11.29 | |||
Říčany | 11.32 | 11.33 | |||
Světice | 11.36 | 11.36 | |||
Strančice | 11.40 | 11.41 | |||
Mnichovice | 11.44 | 11.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 11.47 | 11.47 | |||
Senohraby | 11.49 | 11.50 | |||
Čtyřkoly | 11.53 | 11.53 | |||
Pyšely | 11.55 | 11.55 | |||
Čerčany | 11.58 | 11.59 | |||
Mrač | 12.01 | 12.01 | |||
Benešov u Prahy | 12.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci