Os 2517 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.05 | ||||
Praha-Vršovice | 7.09 | 7.10 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 7.14 | 7.14 | |||
Praha-Hostivař | 7.19 | 7.20 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 7.22 | 7.22 | |||
Praha-Uhříněves | 7.25 | 7.26 | |||
Praha-Kolovraty | 7.29 | 7.29 | |||
Říčany | 7.32 | 7.33 | |||
Světice | 7.36 | 7.36 | |||
Strančice | 7.40 | 7.41 | |||
Mnichovice | 7.44 | 7.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 7.47 | 7.47 | |||
Senohraby | 7.49 | 7.50 | |||
Čtyřkoly | 7.53 | 7.53 | |||
Pyšely | 7.55 | 7.55 | |||
Čerčany | 7.58 | 7.59 | |||
Mrač | 8.01 | 8.01 | |||
Benešov u Prahy | 8.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci