Os 25026 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Heřmanův Městec | 18.46 | ||||
Jeníkovice | x | 18.51 | 18.51 | ||
Choltice | 18.54 | 18.54 | |||
Veselí u Přelouče | x | 18.59 | 18.59 | ||
Valy u Přelouče zastávka | x | 19.02 | 19.02 | ||
Přelouč | 19.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci