Os 25013 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 12.16 | ||||
Valy u Přelouče zastávka | x | 12.20 | 12.20 | ||
Veselí u Přelouče | x | 12.23 | 12.23 | ||
Choltice | 12.28 | 12.28 | |||
Jeníkovice | x | 12.30 | 12.30 | ||
Heřmanův Městec | 12.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci