Os 25000 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Heřmanův Městec | 4.41 | ||||
Jeníkovice | x | 4.46 | 4.46 | ||
Choltice | 4.49 | 4.49 | |||
Veselí u Přelouče | x | 4.54 | 4.54 | ||
Valy u Přelouče zastávka | x | 4.57 | 4.57 | ||
Přelouč | 5.02 | 5.05 | |||
Valy u Přelouče | x | 5.09 | 5.09 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci