Os 24808 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 11.02 | ||||
Znojmo nemocnice | 11.05 | 11.05 | |||
Citonice | x | 11.11 | 11.11 | ||
Olbramkostel | 11.16 | 11.17 | |||
Šumná | 11.24 | 11.25 | |||
Grešlové Mýto | 11.32 | 11.33 | |||
Blížkovice | 11.36 | 11.37 | |||
Vesce | 11.40 | 11.40 | |||
Moravské Budějovice | 11.46 | 12.03 | |||
Bohušice | x | 12.08 | 12.08 | ||
Jaroměřice nad Rokytnou | 12.11 | 12.12 | |||
Šebkovice | x | 12.16 | 12.16 | ||
Kojetice na Moravě | 12.21 | 12.21 | |||
Stařeč | 12.28 | 12.29 | |||
Hvězdoňovice | x | 12.34 | 12.34 | ||
Okříšky | 12.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci