Os 24788 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravská Třebová | 18.18 | ||||
Kunčina | x | 18.24 | 18.24 | ||
Mladějov na Moravě | 18.31 | 18.32 | |||
Trpík | x | 18.36 | 18.36 | ||
Anenská Studánka | x | 18.39 | 18.39 | ||
Třebovice v Čechách | 18.47 | 18.49 | |||
Česká Třebová | 18.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci