Os 24778 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dzbel | 16.08 | ||||
Šubířov | x | 16.13 | 16.13 | ||
Nectava | x | 16.20 | 16.20 | ||
Chornice | 16.25 | 16.26 | |||
Mezihoří | x | 16.31 | 16.31 | ||
Městečko Trnávka | 16.34 | 16.36 | |||
Rozstání | x | 16.38 | 16.38 | ||
Linhartice | x | 16.45 | 16.45 | ||
Moravská Třebová | 16.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci