Os 24772 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dzbel | 9.00 | ||||
Šubířov | x | 9.05 | 9.05 | ||
Nectava | x | 9.12 | 9.12 | ||
Chornice | 9.17 | 9.18 | |||
Mezihoří | x | 9.23 | 9.23 | ||
Městečko Trnávka | 9.26 | 9.28 | |||
Rozstání | x | 9.30 | 9.30 | ||
Linhartice | x | 9.37 | 9.37 | ||
Moravská Třebová | 9.44 | 9.46 | |||
Kunčina | x | 9.52 | 9.52 | ||
Mladějov na Moravě | 9.59 | 10.00 | |||
Trpík | x | 10.04 | 10.04 | ||
Anenská Studánka | x | 10.06 | 10.06 | ||
Třebovice v Čechách | 10.14 | 10.15 | |||
Česká Třebová | 10.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci