Os 24708 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 10.02 | ||||
Prostějov místní nádraží | 10.05 | 10.06 | |||
Kostelec na Hané | 10.12 | 10.14 | |||
Lutotín | x | 10.18 | 10.18 | ||
Zdětín u Prostějova | x | 10.23 | 10.23 | ||
Ptení | 10.27 | 10.31 | |||
Stražisko | x | 10.35 | 10.35 | ||
Čunín | x | 10.39 | 10.39 | ||
Křemenec | x | 10.42 | 10.42 | ||
Konice | 10.46 | 10.47 | |||
Jesenec | x | 10.51 | 10.51 | ||
Dzbel | 10.54 | 10.56 | |||
Šubířov | x | 11.01 | 11.01 | ||
Nectava | x | 11.08 | 11.08 | ||
Chornice | 11.13 | 11.14 | |||
Mezihoří | x | 11.19 | 11.19 | ||
Městečko Trnávka | 11.22 | 11.24 | |||
Rozstání | x | 11.26 | 11.26 | ||
Linhartice | x | 11.33 | 11.33 | ||
Moravská Třebová | 11.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci