Os 23225 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 18.30 | ||||
Leskovec | x | 18.36 | 18.36 | ||
Valašská Polanka | 18.40 | 18.40 | |||
Lužná u Vsetína | x | 18.43 | 18.43 | ||
Lidečko | x | 18.46 | 18.46 | ||
Lidečko ves | x | 18.49 | 18.49 | ||
Horní Lideč | 18.53 | 19.25 | |||
Valašské Příkazy | x | 19.28 | 19.28 | ||
Poteč | x | 19.31 | 19.31 | ||
Valašské Klobouky | 19.34 | 19.35 | |||
Návojná | x | 19.41 | 19.41 | ||
Brumov | 19.43 | 19.44 | |||
Brumov střed | x | 19.46 | 19.46 | ||
Bylnice | 19.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci