Os 23139 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Štramberk | 20.25 | ||||
Kopřivnice | 20.28 | 20.29 | |||
Kopřivnice zastávka | 20.30 | 20.31 | |||
Příbor | 20.35 | 20.36 | |||
Skotnice | 20.39 | 20.39 | |||
Sedlnice | 20.43 | 20.43 | |||
Studénka | 20.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci