Os 2165 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.09 | ||||
Nové Hodějovice | x | 16.12 | 16.12 | ||
Nová Ves u Českých Budějovic | 16.17 | 16.18 | |||
Trocnov | x | 16.24 | 16.24 | ||
Radostice u Trocnova | x | 16.26 | 16.26 | ||
Borovany | 16.28 | 16.30 | |||
Hluboká u Borovan | x | 16.33 | 16.33 | ||
Jílovice | 16.36 | 16.37 | |||
Petříkov | x | 16.41 | 16.41 | ||
Nové Hrady | 16.45 | 16.46 | |||
Vyšné | x | 16.50 | 16.50 | ||
České Velenice | 16.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci