Os 2161 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.09 | ||||
Nové Hodějovice | x | 14.12 | 14.12 | ||
Nová Ves u Českých Budějovic | 14.17 | 14.18 | |||
Trocnov | x | 14.24 | 14.24 | ||
Radostice u Trocnova | x | 14.26 | 14.26 | ||
Borovany | 14.28 | 14.30 | |||
Hluboká u Borovan | x | 14.33 | 14.33 | ||
Jílovice | 14.36 | 14.37 | |||
Petříkov | x | 14.41 | 14.41 | ||
Nové Hrady | 14.45 | 14.46 | |||
Vyšné | x | 14.50 | 14.50 | ||
České Velenice | 14.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci