Os 20976 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.05 | ||||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 12.10 | 12.10 | ||
Františkovy Lázně | 12.11 | 12.12 | |||
Žírovice-Seníky | x | 12.17 | 12.17 | ||
Vojtanov | 12.22 | 12.23 | |||
Plesná | x | 12.31 | 12.31 | ||
Bad Brambach | 12.36 | 12.37 | |||
Adorf (Vogtl) | 12.54 | 12.55 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 13.06 | 13.07 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 13.28 | 13.28 | |||
Neumark (Sachs) | 13.56 | 13.57 | |||
Werdau | 14.03 | 14.07 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 14.13 | 14.18 | |||
Zwickau Zentrum | 14.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci