Os 20880 | |
Řazení vlaku: 648.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Marktredwitz | 15.08 | ||||
Arzberg (Oberfr) | 15.16 | 15.16 | |||
Schirnding | 15.20 | 15.20 | |||
Pomezí nad Ohří | x | 15.24 | 15.24 | ||
Cheb-Skalka | x | 15.29 | 15.29 | ||
Cheb | 15.33 | 15.37 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 15.42 | 15.42 | ||
Františkovy Lázně | 15.44 | 15.45 | |||
Vojtanov obec | x | 15.53 | 15.53 | ||
Hazlov | 15.57 | 15.57 | |||
Aš | 16.07 | 16.08 | |||
Selb-Plößberg | 16.15 | 16.16 | |||
Schönwald (Oberfr) | 16.18 | 16.19 | |||
Rehau | 16.28 | 16.28 | |||
Oberkotzau | 16.36 | 16.37 | |||
Hof Hbf | 16.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci