Os 20878 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Marktredwitz | 13.08 | ||||
Arzberg (Oberfr) | 13.16 | 13.16 | |||
Schirnding | 13.20 | 13.20 | |||
Pomezí nad Ohří | x | 13.24 | 13.24 | ||
Cheb-Skalka | x | 13.29 | 13.29 | ||
Cheb | 13.33 | 13.37 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 13.42 | 13.42 | ||
Františkovy Lázně | 13.44 | 13.45 | |||
Vojtanov obec | x | 13.53 | 13.53 | ||
Hazlov | 13.57 | 13.57 | |||
Aš | 14.07 | 14.08 | |||
Selb-Plößberg | 14.15 | 14.16 | |||
Schönwald (Oberfr) | 14.18 | 14.19 | |||
Rehau | 14.28 | 14.28 | |||
Oberkotzau | 14.36 | 14.37 | |||
Hof Hbf | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci