Os 20874 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Marktredwitz | 9.08 | ||||
Arzberg (Oberfr) | 9.16 | 9.16 | |||
Schirnding | 9.20 | 9.20 | |||
Pomezí nad Ohří | x | 9.24 | 9.24 | ||
Cheb-Skalka | x | 9.29 | 9.29 | ||
Cheb | 9.33 | 9.37 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 9.42 | 9.42 | ||
Františkovy Lázně | 9.44 | 9.45 | |||
Vojtanov obec | x | 9.53 | 9.53 | ||
Hazlov | 9.57 | 9.57 | |||
Aš | 10.07 | 10.08 | |||
Selb-Plößberg | 10.15 | 10.16 | |||
Schönwald (Oberfr) | 10.20 | 10.20 | |||
Rehau | 10.30 | 10.31 | |||
Oberkotzau | 10.40 | 10.41 | |||
Hof Hbf | 10.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci