..: Trasa vlaku Os 2059 - JŘ 2018 :..
Os 2059
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  14.16 14.25 
  Praha-Vršovice  14.29 14.30 
  Praha-Kačerov  14.34 14.34 
  Praha-Krč  14.37 14.37 
  Praha-Braník  14.41 14.41 
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 
  Praha-Komořany x14.47 14.47 
  Praha-Zbraslav  14.50 14.50 
  Dolní Břežany-Jarov x14.54 14.54 
  Vrané nad Vltavou  14.57 14.58 
  Skochovice x15.01 15.01 
  Měchenice  15.04 15.04 
  Klínec x15.10 15.10 
  Bojov x15.14 15.14 
  Bojanovice x15.17 15.17 
  Čisovice  15.21 15.21 
  Rymaně x15.26 15.26 
  Mníšek pod Brdy  15.28 15.31 
  Nová Ves pod Pleší x15.36 15.36 
  Malá Hraštice x15.41 15.41 
  Mokrovraty x15.46 15.46 
  Stará Huť x15.52 15.52 
  Dobříš  15.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster