..: Trasa vlaku Os 2040 - JŘ 2018 :..
Os 2040
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vrané nad Vltavou   9.01 
  Dolní Břežany-Jarov x9.04 9.04 
  Praha-Zbraslav  9.08 9.08 
  Praha-Komořany x9.11 9.11 
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 
  Praha-Braník  9.18 9.19 
  Praha-Krč  9.22 9.23 
  Praha-Kačerov  9.25 9.25 
  Praha-Vršovice  9.30 9.31 
  Praha hlavní nádraží  9.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster