..: Trasa vlaku Os 2021 - JŘ 2018 :..
Os 2021
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.25 
  Praha-Vršovice  18.29 18.30 
  Praha-Kačerov  18.34 18.34 
  Praha-Krč  18.37 18.37 
  Praha-Braník  18.41 18.41 
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 
  Praha-Komořany x18.47 18.47 
  Praha-Zbraslav  18.50 18.50 
  Dolní Břežany-Jarov x18.54 18.54 
  Vrané nad Vltavou  18.57 18.58 
  Skochovice x19.01 19.01 
  Měchenice  19.04 19.04 
  Klínec x19.10 19.10 
  Bojov x19.14 19.14 
  Bojanovice x19.17 19.17 
  Čisovice  19.21 19.21 
  Rymaně x19.26 19.26 
  Mníšek pod Brdy  19.28 19.29 
  Nová Ves pod Pleší x19.34 19.34 
  Malá Hraštice x19.39 19.39 
  Mokrovraty x19.44 19.44 
  Stará Huť x19.50 19.50 
  Dobříš  19.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster