..: Trasa vlaku Os 2018 - JŘ 2018 :..
Os 2018
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   18.05 
  Stará Huť x18.07 18.07 
  Mokrovraty x18.12 18.12 
  Malá Hraštice x18.17 18.17 
  Nová Ves pod Pleší x18.22 18.22 
  Mníšek pod Brdy  18.28 18.28 
  Rymaně x18.30 18.30 
  Čisovice  18.35 18.36 
  Bojanovice x18.39 18.39 
  Bojov x18.42 18.42 
  Měchenice  18.52 18.52 
  Skochovice x18.55 18.55 
  Vrané nad Vltavou  18.58 19.01 
  Dolní Břežany-Jarov x19.04 19.04 
  Praha-Zbraslav  19.08 19.08 
  Praha-Komořany x19.11 19.11 
  Praha-Modřany zastávka  19.14 19.14 
  Praha-Braník  19.18 19.19 
  Praha-Krč  19.22 19.23 
  Praha-Kačerov  19.25 19.25 
  Praha-Vršovice  19.30 19.31 
  Praha hlavní nádraží  19.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster