..: Trasa vlaku Os 2015 - JŘ 2018 :..
Os 2015
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.55 
  Praha-Vršovice  14.59 15.00 
  Praha-Kačerov  15.04 15.04 
  Praha-Krč  15.07 15.07 
  Praha-Braník  15.11 15.11 
  Praha-Modřany zastávka  15.14 15.14 
  Praha-Komořany x15.17 15.17 
  Praha-Zbraslav  15.20 15.20 
  Dolní Břežany-Jarov x15.24 15.24 
  Vrané nad Vltavou  15.27 15.28 
  Skochovice x15.31 15.31 
  Měchenice  15.34 15.34 
  Klínec x15.40 15.40 
  Bojov x15.44 15.44 
  Bojanovice x15.47 15.47 
  Čisovice  15.51 15.51 
  Rymaně x15.56 15.56 
  Mníšek pod Brdy  15.58 15.59 
  Nová Ves pod Pleší x16.04 16.04 
  Malá Hraštice x16.09 16.09 
  Mokrovraty x16.14 16.14 
  Stará Huť x16.20 16.20 
  Dobříš  16.22  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster