..: Trasa vlaku Os 2006 - JŘ 2018 :..
Os 2006
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   7.37 
  Stará Huť x7.39 7.39 
  Mokrovraty x7.44 7.44 
  Malá Hraštice x7.49 7.49 
  Nová Ves pod Pleší x7.54 7.54 
  Mníšek pod Brdy  8.00 8.00 
  Rymaně x8.02 8.02 
  Čisovice  8.07 8.08 
  Bojanovice x8.11 8.11 
  Bojov x8.14 8.14 
  Klínec x8.18 8.18 
  Měchenice  8.25 8.25 
  Skochovice x8.28 8.28 
  Vrané nad Vltavou  8.31 8.31 
  Dolní Břežany-Jarov x8.34 8.34 
  Praha-Zbraslav  8.38 8.38 
  Praha-Komořany x8.41 8.41 
  Praha-Modřany zastávka  8.44 8.44 
  Praha-Braník  8.48 8.49 
  Praha-Krč  8.52 8.53 
  Praha-Kačerov  8.55 8.55 
  Praha-Vršovice  9.00 9.01 
  Praha hlavní nádraží  9.05 9.17 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster