Os 19971 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nučice zastávka | 19.13 | ||||
Nučice | 19.15 | 19.16 | |||
Rudná zastávka | x | 19.18 | 19.18 | ||
Rudná u Prahy | 19.20 | 19.21 | |||
Jinočany | x | 19.23 | 19.23 | ||
Zbuzany | x | 19.25 | 19.25 | ||
Praha-Řeporyje | 19.28 | 19.29 | |||
Praha-Holyně | x | 19.33 | 19.33 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 19.36 | 19.36 | ||
Praha-Smíchov | 19.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci