Os 19962 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.16 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 14.20 | 14.20 | ||
Praha-Holyně | x | 14.25 | 14.25 | ||
Praha-Řeporyje | 14.29 | 14.29 | |||
Zbuzany | x | 14.32 | 14.32 | ||
Jinočany | x | 14.35 | 14.35 | ||
Rudná u Prahy | 14.38 | 14.39 | |||
Rudná zastávka | x | 14.40 | 14.40 | ||
Nučice | 14.43 | 14.46 | |||
Nučice zastávka | 14.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci