Os 19924 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 19.46 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 19.50 | 19.50 | ||
Praha-Holyně | x | 19.55 | 19.55 | ||
Praha-Řeporyje | 19.59 | 19.59 | |||
Zbuzany | x | 20.02 | 20.02 | ||
Jinočany | x | 20.05 | 20.05 | ||
Rudná u Prahy | 20.08 | 20.09 | |||
Rudná zastávka | x | 20.10 | 20.10 | ||
Nučice | 20.13 | 20.16 | |||
Nučice zastávka | x | 20.18 | 20.18 | ||
Loděnice | 20.23 | 20.24 | |||
Vráž u Berouna | 20.28 | 20.30 | |||
Beroun-Závodí | 20.34 | 20.35 | |||
Beroun | 20.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia