Os 19915 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 11.20 | ||||
Beroun-Závodí | 11.23 | 11.23 | |||
Vráž u Berouna | 11.29 | 11.30 | |||
Loděnice | 11.34 | 11.34 | |||
Nučice zastávka | x | 11.41 | 11.41 | ||
Nučice | 11.43 | 11.46 | |||
Rudná zastávka | x | 11.48 | 11.48 | ||
Rudná u Prahy | 11.50 | 11.51 | |||
Jinočany | x | 11.53 | 11.53 | ||
Zbuzany | x | 11.55 | 11.55 | ||
Praha-Řeporyje | 11.58 | 11.59 | |||
Praha-Holyně | x | 12.03 | 12.03 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 12.06 | 12.06 | ||
Praha-Smíchov | 12.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci