..: Trasa vlaku Os 19912 - JŘ 2018 :..
Os 19912
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha-Smíchov  13.34 13.46 
  Praha-Hlubočepy x13.50 13.50 
  Praha-Holyně x13.55 13.55 
  Praha-Řeporyje  13.59 13.59 
  Zbuzany x14.02 14.02 
  Jinočany x14.05 14.05 
  Rudná u Prahy  14.08 14.09 
  Rudná zastávka x14.10 14.10 
  Nučice  14.13 14.16 
  Nučice zastávka x14.18 14.18 
  Loděnice  14.23 14.24 
  Vráž u Berouna  14.28 14.30 
  Beroun-Závodí  14.34 14.35 
  Beroun  14.38  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2019 ŽelPage - správci