Os 19911 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.20 | ||||
Beroun-Závodí | 7.23 | 7.23 | |||
Vráž u Berouna | 7.29 | 7.30 | |||
Loděnice | 7.34 | 7.34 | |||
Nučice zastávka | x | 7.41 | 7.41 | ||
Nučice | 7.43 | 7.46 | |||
Rudná zastávka | x | 7.48 | 7.48 | ||
Rudná u Prahy | 7.50 | 7.51 | |||
Jinočany | x | 7.53 | 7.53 | ||
Zbuzany | x | 7.55 | 7.55 | ||
Praha-Řeporyje | 7.58 | 7.59 | |||
Praha-Holyně | x | 8.03 | 8.03 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 8.06 | 8.06 | ||
Praha-Smíchov | 8.11 | 8.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci