Os 19901 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 4.22 | ||||
Beroun-Závodí | 4.25 | 4.25 | |||
Vráž u Berouna | 4.31 | 4.32 | |||
Loděnice | 4.36 | 4.36 | |||
Nučice zastávka | x | 4.43 | 4.43 | ||
Nučice | 4.45 | 4.46 | |||
Rudná zastávka | x | 4.48 | 4.48 | ||
Rudná u Prahy | 4.50 | 4.51 | |||
Jinočany | x | 4.53 | 4.53 | ||
Zbuzany | x | 4.55 | 4.55 | ||
Praha-Řeporyje | 4.58 | 4.59 | |||
Praha-Holyně | x | 5.03 | 5.03 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 5.06 | 5.06 | ||
Praha-Smíchov | 5.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök