Vlak 1979 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chodová Planá | 20.04 | ||||
Planá u Mariánských Lázní | 20.08 | 20.10 | |||
Tachov | 20.29 | 20.31 | |||
Staré Sedliště | 20.55 | 20.56 | |||
Bor | 21.04 | 21.04 | |||
Stráž u Tachova | 21.14 | 21.15 | |||
Třemešné pod Přimdou | 21.28 | 21.29 | |||
Bělá nad Radbuzou | 21.40 | 21.41 | |||
Hostouň | 21.48 | 21.49 | |||
Poběžovice | 21.59 | 22.00 | |||
Horšovský Týn | 22.12 | 22.13 | |||
Staňkov | 22.30 | 22.31 | |||
Holýšov | 22.37 | 22.38 | |||
Stod | 22.45 | 22.46 | |||
Nýřany | 22.56 | 22.57 | |||
Vejprnice | 23.02 | 23.06 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 23.14 | 23.15 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 23.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci