Sp 1976 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany u Brna | 17.16 | ||||
Vojkovice nad Svratkou | 17.18 | 17.19 | |||
Rajhrad | 17.22 | 17.22 | |||
Popovice u Rajhradu | 17.24 | 17.25 | |||
Modřice | 17.28 | 17.32 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.40 | 17.44 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.52 | 17.53 | |||
Adamov | 17.59 | 18.00 | |||
Blansko | 18.07 | 18.08 | |||
Blansko město | 18.09 | 18.10 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.14 | 18.14 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.21 | 18.22 | |||
Letovice | 18.29 | 18.30 | |||
Rozhraní | 18.34 | 18.35 | |||
Moravská Chrastová | 18.37 | 18.38 | |||
Březová nad Svitavou | 18.39 | 18.40 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 18.43 | 18.43 | |||
Hradec nad Svitavou | 18.49 | 18.49 | |||
Svitavy-Lány | 18.52 | 18.53 | |||
Svitavy | 18.56 | 19.03 | |||
Opatovec | 19.06 | 19.06 | |||
Opatov | 19.09 | 19.10 | |||
Semanín | 19.13 | 19.13 | |||
Česká Třebová | 19.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci