Os 19736 | |
Řazení vlaku: 714_n2 + Bdtn756 + Btx763 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Dejvice | 16.33 | 16.50 | |||
Praha-Veleslavín | 16.58 | 17.03 | |||
Praha-Ruzyně | 17.08 | 17.08 | |||
Hostivice | 17.13 | 17.14 | |||
Jeneč zastávka | 17.19 | 17.19 | |||
Hostouň u Prahy | 17.22 | 17.22 | |||
Dobrovíz-Amazon | 17.23 | 17.24 | |||
Dobrovíz | 17.25 | 17.25 | |||
Středokluky | 17.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci