Sp 1963 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 6.47 | ||||
Švihov u Klatov | 6.55 | 6.57 | |||
Borovy | 7.03 | 7.03 | |||
Lužany | 7.06 | 7.06 | |||
Přeštice | 7.09 | 7.10 | |||
Chlumčany u Dobřan | 7.17 | 7.18 | |||
Dobřany | 7.23 | 7.24 | |||
Plzeň zastávka | 7.37 | 7.38 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci